НОВИНИ

  ▪   Тиждень

На території школи в зоні АТО ліквідували канал доступу до Інтернету, налаштований виключно на проросійські ресурси

За словами місцевих мешканців, такі антени встановлені вздовж майже усієї лінії розмежування в Луганській області.

Фахівці Сил спеціальних операцій ЗСУ ліквідували один із каналів інформаційного впливу, який було встановлено у населеному пункті Вільхове Станично-Луганського району Луганської області. Про це повідомило джерело Тижня у Штабі АТО.

За повідомленням, під час відпрацювання оперативної інформації, військовослужбовці на водонапірній башті, розташованій на території загальноосвітньої школи, виявили прийомно-передаючу антену, а в приміщенні школи – мережевий комутатор та блок живлення, які було протиправно встановлено.

“Теоретично, дані пристрої використовувались НЗФ “ЛНР” для зняття інформації з електронних пристроїв військовослужбовців ЗСУ, місцевих мешканців, які знаходяться в зоні дії пристрою”, – повідомило джерело.

За словами співрозмовника, використовуючи даний канал доступу до мережі Інтернет, військовослужбовці ЗСУ та населення сірої зони, що знаходяться в радіусі його дії, не розуміючи того, позбавляються можливості отримувати доступ до новинних ресурсів України, оскільки пошукова система налаштована на російські та проросійські ресурси, а українські можуть блокуватися.

Прилади демонтували та передали слідчому Станично-Луганського райвідділу поліції з метою проведення експертизи та відповідного розслідування.

“За словами місцевих мешканців низки населених пунктів Луганської області, практично вздовж всієї лінії зіткнення встановлені подібні пристрої (антени), причому через кожні 4 км. Місцеві мешканці та особовий склад підрозділів ЗСУ, які розташовані поблизу, завдяки цьому отримують Інтернет, не розуміючи, що є об’єктом здійснення інформаційного впливу”, – сказав співрозмовник.

Нагадаємо, розвідка дізналася, як цьогоріч зомбували населення «ДНР-ЛНР» місцеві медіа та громадські рухи.