НОВИНИ

У Вінниці судитимуть екс-командира військової частини, що перейшов на бік РФ

Наразі зловмисник перебуває на посаді начальника комендатури Чорноморського флоту Збройних Сил Російської Федерації.

У Вінниці за підозрою у державній зраді судитимуть командира військової частини, що дислокувалася у Криму. Про це йдеться у повідомленні прес-служби військової прокуратури Центрального регіону України.

Згідно з повідомленням, військовою прокуратурою закінчено спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою у державній зраді командира військової частини та передано справу до суду м. Вінниця.

Читайте також: Матроса з Криму, який перейшов на бік Росії, посадили на сім років

"Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України вперше серед військових прокуратур закінчено спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою командира однієї з військових частин, яка до 13.05.2014 дислокувалась в Автономній Республіці Крим, підозрюваного у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України), непокорі (ч. 2 ст. 402 КК України) та дезертирстві (ч. 1 ст. 408 КК України). 28 грудня 2015 року військовою прокуратурою гарнізону обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено до Вінницького міського суду Вінницької області", - йдеться у повідомленні.

Відзначимо, військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України було повідомлено про підозру у вчиненні вказаних злочинів Миколі Гавришу, який у березні - квітні 2014 року, зрадивши військовій присязі та з метою сприяння іноземній окупації території АР Крим, вчинив непокору, не виконав накази щодо передислокації військової частини на материкову частину України, а також вчинив дезертирство та в подальшому вступив на військову службу у Збройні Сили країни-агресора та, перебуваючи на посаді начальника комендатури Чорноморського флоту Збройних Сил Російської Федерації, сприяє цій державі у підривній діяльності проти України.

Як повідомлялося, раніше в Донецькій області оголосили перший вирок міліціонеру, який перейшов на бік бойовиків так званої "ДНР".

Нагадаємо, бійці «Азова» впіймали на адмінмежі з Кримом зрадника-майора української міліції.