НОВИНИ

У Харкові СБУ впіймала бойовика, який готував теракт на річницю Революції Гідності

У зловмисника вилучено бойові гранати Ф-1 та РГД-5, обріз мисливської рушниці з набоями, а також військовий квиток та «нагороди».

На Харківщині Служба безпеки України знешкодила диверсанта терористичної організації «ЛНР». Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням, бойовик прибув до Харківської області з підконтрольних терористам районів через територію Російської Федерації. Під час проведення масових заходів у Харкові з нагоди святкування річниці Революції Гідності він мав виконати наказ своїх ватажків – підготувати та здійснити терористичний акт.

Працівники СБУ затримали бойовика у Зміївському районі, де він переховувався. У зловмисника вилучено бойові гранати Ф-1 та РГД-5, обріз мисливської рушниці з набоями, а також військовий квиток та «нагороди» терористичної організації «ЛНР».

Слідчим відділом Управління СБУ в Харківській області розпочато кримінальне провадження за ст. 201 (контрабанда боєприпасів) та ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.

Слідство триває.

Нагадаємо, на Сумщині викрили «активістів», які займалися шахрайством під гаслами Революції Гідності.