Головною інтригою виборів, призначених на 15 листопада, вважають не стільки рейтинги кандидатів, скільки явку виборців – другий тур принесе удачу тим претендентам, чий електорат виявиться дисциплінованішим. Про це у своєму матеріалі для «Тижня» пише Денис Казанський.

Він пояснює це тим, що хтось не піде голосувати, не побачивши свого кандидата у фіналі, комусь буде ліньки йти на дільницю вдруге, хтось, зауваживши великий розрив між висуванцями в першому турі, вирішить, що результат заздалегідь відомий і без нього.

«Зрештою, низька явка може кардинальним чином змінити розстановку сил», - зазначив Казанський.

Зокрема, за його словами, протистояння обіцяє бути дуже цікавим у Луцьку, де кандидат від УКРОПа та діючий мер від «Солідарності» 25 жовтня фінішували з невеликим розривом.

«Таким чином, 15 листопада напевне подарує нам велику бійку. Адже на Волині значний вплив має Ігор Коломойський, стосунки якого із владою ніяк не можна назвати простими», - пише журналіст.

Також, зазначає Казанський, традиційно цікавими обіцяють бути перегони на Закарпатті. У другий тур виборів мера Ужгорода вийшли кандидат від «Відродження» Богдан Андрєєв та колишній міський голова Сергій Ратушняк.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».