НОВИНИ

На Лукаш одягнули електронний браслет і відпустили – адвокати

Закордонний і внутрішньодержавний паспорти підсудна здала слідчому.

Екс-міністр юстиції України Олена Лукаш звільнена під заставу. Свої паспорти вона здала слідчому. Про це повідомляється на сторінці спільноти "Зaхист Олени Лукаш" у Facebook.

"Олена Лукаш звільнена під заставу. Генеральну прокуратуру України ми залишили. Всі необхідні процедури дотримані", - йдеться у повідомленні.

За інформацією спільноти, станом на 19.45 всі вимоги ухвали Печерського районного суду Києва від 6 листопада 2015 року виконані повністю.

"Закордонний і внутрішньодержавний паспорти Олена Лукаш здала слідчому. Браслет на ній. Затвра включаємось активно в процес розслідування", - додали захисники Лукаш.

Як повідомлялося, 6 листопада Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави затриманій екс-міністру юстиції Олені Лукаш. Згідно з рішенням судді, Лукаш триматимуть під наглядом у СІЗО до 29 грудня, але вона має можливість сплатити 5,115 млн грн застави та вийти на свободу. Згодом стало відомо, що за Лукаш вніс заставу нардеп Вадим Новинський.

5 листопада СБУ затримала екс-міністра юстиції Лукаш.

Згодом стало відомо, що Генеральна прокуратура України повідомила Лукаш про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України за фактом заволодіння під час перебування на посаді міністра юстиції України коштами державного бюджету України в розмірі 2,5 млн грн та вчиненні службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.