НОВИНИ

За Лукаш уже внесли 5 млн застави

Гроші дав Новинський.

За екс-міністра юстиції України Олену Лукаш уже внесли заставу у сумі 5 млн 115,6 тис грн. Про це заявив колишній голова Адміністрації президента України Андрій Портнов.

"Застава за Лукаш внесена. Вимагаємо негайно виконати рішення суду і звільнити Олену Лукаш з під варти. Величезне дякую хорошій людині Вадиму Новинському за допомогу і швидку реакцію", - написав він у Facebook.

Портнов також виклав скан платіжного доручення, яке підтверджує внесення застави за Лукаш.

Залог внесён. Требуем немедленно выполнить решение суда и освободить Елену Лукаш из под стражи.Огромное спасибо хороше...

Posted by Андрей Портнов on 6 листопада 2015 р.

Як повідомлялося, 6 листопада Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави затриманій екс-міністру юстиції Олені Лукаш. Згідно з рішенням судді, Лукаш триматимуть під наглядом у СІЗО до 29 грудня, але вона має можливість сплатити 5,115 млн грн застави та вийти на свободу.

5 листопада СБУ затримала екс-міністра юстиції Лукаш.

Згодом стало відомо, що Генеральна прокуратура України повідомила Лукаш про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України за фактом заволодіння під час перебування на посаді міністра юстиції України коштами державного бюджету України в розмірі 2,5 млн грн та вчиненні службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.