НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Суд заарештував Лукаш і призначив розмір застави

Екс-міністру юстиції призначили арешт до 29 грудня.

Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави затриманій екс-міністру юстиції Олені Лукаш. Про це повідомив кореспондент Тиждень.ua з приміщення суду.

Згідно з рішенням судді, Лукаш триматимуть під наглядом у СІЗО до 29 грудня, але вона має можливість сплатити 5,115 млн грн застави та вийти на свободу. У такому разі вона буде зобов'язана носити електронний засіб контролю.

Адвокати Лукаш мають можливість оскаржити ухвалу протягом 5 днів, на внечення застави підозрювана також має час протягом 5 днів. У суді оголосили тільки вступну та резулютивну частини ухвали, повний її текст оприлюднять до 10 листопада.

Після оголошення рішення Лукаш заявила, що не вноситиме заставу самостійно, однак "наразі з друзями та колегами вирішує це питання".

Як повідомлялося, 5 листопада СБУ затримала екс-міністра юстиції Лукаш.

Згодом стало відомо, що Генеральна прокуратура України повідомила Лукаш про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України за фактом заволодіння під час перебування на посаді міністра юстиції України коштами державного бюджету України в розмірі 2,5 млн грн та вчиненні службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.