НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Голова СБУ назвав членів злочинного угруповання, яке пов’язують з Корбаном

За інформацією правоохоронців, ОЗУ причетне до низки тяжких злочинів, зокрема викрадень та катувань.

Оперативне злочинне угруповання (ОЗУ), у причетності до якого підозрюють Геннадія Корбана, займалися викраденням людей, чиненням на них тиску тощо. Про це під час брифінгу ГПУ та СБУ заявив голова Служби безпеки Василь Грицак.

Грицак також повідомив інші імена осіб, яких підозрюють у діяльності вказаного ОЗУ.

«Корбан, Харлан, Олійник (Святослав, екс-заступник Ігоря Коломойського у період головування в Дніпропетровській ОДА – Ред.), «Нарік» (прізвисько, відоме у кримінальних колах Дніпропетровська) займалися викраденням людей. Приватні охоронці Кошляка (Михайла, другого затриманого з Корбаном у Дніпропетровську 31 жовтня. Його пов’язують із «Чорною горою» на Запоріжжі – місцем зберігання відходів виробництва, серед яких наявні чорні метали, якими можна торгувати – Ред.) займалися викраденням та тиском на людей. Також це ОЗУ мало відношення до переміщення товарів через лінію розмежування на Донбасі», – заявив Грицак.

Голова СБУ додав, що наразі всі матеріали по вказаній ОЗУ передані до прокуратури. За його словами, обшуки проводили лише у Дніпропетровську.

Генеральний прокурор Віктор Шокін додав, що ОЗУ, до якого входив Корбан має давню історію.

«Дане ОЗУ має давню та тривалу історію. Вона тягнеться від початку 2000-их років. По ній є інші провадження, які мали місце. Можу додати, що вказане ОЗУ також заямалося тортурами і вбивало людей», – зазначив він.

Як повідомлялося, генеральний прокурор також заявив про втечу низки підозрюваних під час спецоперації в Дніпропетровську 31 жовтня.