НОВИНИ

Екс-начальника ГУ СБУ в Києві, причетного до вбивств на Майдані, лишили під вартою

За словами прокурора, Щеголєв затягує процес.

Апеляційний суд Києва відмовився звільнити з-під варти екс-начальника управління Служби безпеки України Києва та області Олександа Щеголєва, підозрюваного у причетності до вбивств на Майдані під час Революції гідності. Про це у Facebook повідомив адвокат потерпілих Тарас Гаталяк.

«Закінчилось судове засідання. Судді апеляційного суду залишили без задоволення апеляційну скаргу адвокатів підозрюваного, екс-начальника Київського СБУ Щеголєва О. Залишився донецький генерал за гратами на 2 місяці. До речі, зараз йде ознайомлення із матеріалами кримінального провадження. І за словами прокурора, Щеголєв затягує ознайомлення, затягуючи процес", - йдеться в повідомленні», – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, правоохоронці затримали екс-начальника столичного управління СБУ 20 серпня.

До цього він перебував під домашнім арештом, але прокуратура винесла йому нову підозру в причетності до вбивства активістів Євромайдану.

Адвокат потерпілих зазначив, що саме Олександр Щеголев як начальник управління СБУ в Києві та Київській області керував проведенням антитерористичної операції проти євромайданівців на майдані Незалежності 18-20 лютого 2014 року.