НОВИНИ

Україна представила в Мінську проект документу щодо виборів на окупованому Донбасі

За словами представника ОБСЄ, передчасно говорити про розбіжності сторін у питанні організації проведення місцевих виборів.

Під час зустрічі тристоронньої контактної групи в Мінську Україна представила проект документу, який регламентує застосування українських законів до місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу. Про це заявив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік після засідання тристоронньої контактної групи в Мінську.

"На пленарному засіданні тристоронньої комісії Україна представила концепцію проекту закону України - я цитую: "Про особливості застосування законів України під час проведення місцевих виборів на територіях ОРДО та ОРЛО", - сказав він.

Крім того, Сайдік заявив, що політична робоча група провела перший раунд обміну думками щодо робочого документа, що стосується умов проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей і продовжила розробку елементів проекту місцевих виборів.

За словами представника ОБСЄ, передчасно говорити про розбіжності сторін у питанні організації проведення місцевих виборів.

"Я не сказав би, що вони не можуть домовитися. Вони обговорюють, вони слухають експертів. Тому рано говорити про те, що вони не можуть домовитися", - заявив Сайдік.

Нагадаємо, глава "ДНР" Олександр Захарченко підписав указ про перенесення дати місцевих "виборів" із 18 жовтня 2015 року на 20 квітня 2016 року.

9 жовтня сепаратистські ЗМІ повідомили про перенесення виборів на 20 березня 2015 року.

Раніше самопроголошена "влада" "ДНР" і "ЛНР" повідомила, що погодилася перенести на наступний рік місцеві вибори, висунувши вимогу до Києва виконати весь комплекс заходів Мінських угод від 12 лютого.