НОВИНИ

Суд обрав запобіжний захід затриманим на хабарі посадовцям Держслужби зайнятості

Одному із затриманих визначено можливість внесення застави у розмірі 1 млн 800 тис. грн.

Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжні заходи двом керівників Державної служби зайнятості, затриманим за фактом одержання неправомірної вигоди. Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

Згідно з повідомленням, керівнику Державної служби зайнятості обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та одночасно визначено можливість внесення застави у розмірі 1 млн 800 тис. грн для забезпечення виконання покладених на підозрюваного обов’язків.

Іншій особі – голові тендерного комітету Державної служби зайнятості обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та визначено можливість внесення застави у розмірі 627 тис грн.

Як повідомлялося, 11 вересня СБУ упіймала на хабарі голову Держслужби зайнятості України, а 12 вересня за хабар затримали керівника тендерного комітету Держслужби зайнятості.

Затримані особи за попередньою змовою одержали неправомірну вигоду в особливо великому розмірі у загальній сумі понад 600 тис грн за надання протиправного сприяння представникам комерційних структур під час участі у державних закупівлях та у подальшому заволодінні бюджетними коштами. З урахуванням зібраних доказів, затриманим повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України.