НОВИНИ

Гуменюка, який жбурнув гранату в Нацгвардію, відправили за ґрати

Також було заарештовано на 2 місяці без права застави сімох учасників сутичок.

Суд заарештував на 2 місяці без права застави сімох учасників сутичок під Верховною Радою 31 серпня, серед заарештованих і підозрюваний в застосуванні бойової гранати РГО проти нацгвардійців Ігор Гуменюк. Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник глави МВС Зорян Шкіряк.

«Таке рішення, ймовірно, прийнято судом у зв’язку з висунутими проти них звинуваченнями за важкими статтями КК України, доведеними матеріалами попередніх процесуально-слідчих дій (Ст.348, 345, 294, 263 КК України). Включаючи ст.258 – «терористичний акт» та ст.255 –«створення злочинної організації», – підкреслив він. 

Раніше з'явилася інформація про арешт одного з підозрюваних у заворушеннях під будівлею Верховної Ради 31 серпня Артема Фурманюка.

Як відомо, Генеральна прокуратура України повідомила про підозру 18-ти особам про підозру у вчиненні злочинів 31 серпня біля будівлі Верховної Ради України. 

Нагадаємо, через сутички під парламентом 31 серпня, під час яких у натовп правоохоронців кинули бойову гранату, МВС затримало бійця батальйону "Січ" Ігоря Гуменюка. Згодом стало відомо про ще одного затриманого, теж бійця "Січі". Унаслідок вибуху боєприпасу троє бійців Нацгвардії померли від поранень. За словами глави МВС, було затримано близько 30 осіб за фактом участі в сутичках під будівлею парламенту. Станом на ранок 1 вересня 18 затриманих під Радою протестувальників помістили в ізолятори, решту відпустили.