НОВИНИ

У Латвії відмовилися реєструвати Russia Today

Національна рада з електронних ЗМІ вказала, що метою російського агентства є поширення в інформпросторі тенденційної інформації, що відповідає зовнішньополітичним інтересам РФ.

Реєстр підприємств Латвії відмовився зареєструвати латвійське представництво російського державного інформаційного агентства "Россия сегодня", до складу якого входить пропагандистський канал Russia Today та "РІА Новости". Про це повідомили у Реєстрі.

У Реєстрі пояснили, що державний нотаріус після розгляду заявки від російського державного унітарного підприємства "Міжнародне інформаційне агентство "Россия сегодня" ухвалив рішення про відмову вписувати до спеціального регістру представництво даного підприємства.

Як зазначається, подана інформаційним агентством заява і додані до неї документи не відповідають Конституції Латвії та іншим правовим актам.

Заяву МІА "Россия сегодня" про реєстрацію представництва в Латвії було подано 29 квітня 2015 року.

У зв'язку з цим Реєстр запитав думку Національної ради з електронних ЗМІ, яка вказала, що метою російського агентства є поширення в інформпросторі тенденційної інформації, що відповідає зовнішньополітичним інтересам РФ.

Як повідомлялося, Євросоюз створив команду з контрпропаганди проти Росії.