НОВИНИ

Суддю Вовка відсторонили від посади

Суддю відсторонили у зв'язку з кримінальним провадженням.

10 березня Вища кваліфікаційна комісія відсторонила суддю Печерського райсуду Сергія Вовка від посади на два місяці

Суддю відсторонили у зв'язку з кримінальним провадженням.

Як повідомлялось, 6 березня Голосіївський районний суд Києва не задовольнив клопотання Генпрокуратури про обрання судді Печерського районного суду столиці Сергію Вовкові запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Згодом прокуратура Києва подала апеляцію на рішення суду про відмову арештувати Вовка.

Як відомо, 4 березня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт трьох суддів Печерського районного суду міста Києва: Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка. Царевич і Кицюка підозрюють у прийнятті завідомо неправосудних рішень в адміністративних справах щодо активістів Автомайдану, Вовка – в ухваленні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі, яким він позбавив законного власника його майна. Справи Царевич і Кицюка розглядає Вінницький міський суд, справу Вовка –  Голосіївський райсуд Києва.

Нагадаємо, суддя Печерського суду Сергій Вовк свого часу виніс обвинувальний вирок екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку і два роки тому позбавив житла на Печерську київську вчительку Ніну Москаленко. Саме за справу вчительки його і переслідує прокуратура.

Вовк підозрюється в постанові завідомо неправосудного рішення по цивільній справі, якою позбавив законного власника його майна. 3 березня стало відомо про рішення Верховного суду України щодо дозволу на арешт Вовка.