НОВИНИ

СБУ затримала суддю на Луганщині, який був розвідником терористів

Бойовики обіцяли спільнику, що він очолить районну «автоінспекцію ЛНР».

На Луганщині СБУ затримала працівника одного з районних судів регіону, який підозрюється у пособництві терористичній організації «ЛНР». Про це йдеться на сайті СБУ.

Співробітники Служби безпеки України встановили, що зловмисник випитував у знайомих-правоохоронців інформацію про місця дислокації, особового складу та озброєння Збройних Сил України.

Отримані відомості він передавав двом ватажкам незаконних збройних формувань «ЛНР», які використовували її при планування збройних нападів проти українських військових та вчинення диверсій у мирних регіонах.

"Інформатор бойовиків здобував для них відомості про місцевих українських активістів, деталі проведення мобілізаційної компанії, а також відстежував та передавав до т.зв. «штабу ЛНР» інформацію про бойовиків, затриманих правоохоронними органами України".

Співробітники спецслужби задокументували зустрічі зловмисника із «поліцаями» т. зв. «ЛНР», де обговорювалися злочинні плани захоплення адміністративних будівель та службового транспорту державтоінспекції.

Спільнику бойовиків обіцяли, що він очолить районну «автоінспекцію ЛНР».

"Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину (сприяння діяльності терористичної організації), що передбачає до 15 років ув’язнення. Його взято під варту. Тривають слідчі дії.

Як повідомлялося, СБУ розслідує 4 тис справ щодо тероризму та сепаратизмуу рамках цих проваджень одній тисячі осіб оголошено про підозру, а 500 осіб заарештовано.

Як зазначалося, із січня СБУ ввела в Україні посилений рівень протидії тероризму.

Нагадаємо, в грудні 2014 року СБУ повідомляла, що в Україні за сепаратизм засудили 40 осіб