НОВИНИ

До квітня гелікоптери над Києвом фіксуватимуть тепломережі

25 лютого кияни були стурбовані гуркітом гвинтокрилів, які кілька годин кружляли над столицею.

Протягом опалювального сезону цього року "Київенерго" планує провести тепловізійну аерозйомку теплових мереж Києва для виявлення ділянок теплових втрат і витоку теплоносія. Про це повідомляє КМДА.

Згідно з планом робіт, територія міста поділена на 14 зон, для дослідження кожної з яких необхідно здійснити 1-2 вертольотних вильоти. Щоб зменшити теплові шуми і забезпечити якісну фотозйомку, її потрібно проводити в ході опалювального сезону, в нічний час, за відсутності снігу та льоду, при температурі повітря нижче нуля градусів.

В результаті "Київенерго" планує отримати чіткі дані про проблемні ділянки мереж з втратами тепла і витоком теплоносія, визначити стан ізоляції всій системи та її охоронні зони, місця несанкціонованого відбору теплоносія споживачами. У Києві така діагностика проводиться вперше.

Аерозйомка буде здійснюватися на гелікоптері Мі-2 з 22:00 до 05:00 з дотриманням усіх вимог безпеки авіації, на досить великій висоті, тому від шуму кияни страждати не повинні. Літати гвинтокрили будуть до квітня.

Нагадаємо, 25 лютого кияни впродовж тривалого часу чули шум гелікоптерів, які кружляли над містом з невідомих причин.