НОВИНИ

В мережі з’явилося відео перехоплення російського бомбардувальника західними винищувачами

Зйомку вели з кабіни російського ракетоносця ТУ-95, відомого як «Ведмідь».

В мережі оприлюднили відеозапис, знятий пілотом російського стратегічного бомбардувальника, під час перехоплення європейським винищувачем.

Протягом останніх місяців російські реактивні винищувачі і бомбардувальники неодноразово перевіряли ППО своїх європейських сусідів. Деякі випадки зафіксували на відео – переважно зйомку вели пілоти західних літаків.

Цього разу відеозапис зробили з кабіни російського ракетоносця. Кадри демонструють не лише британські винищувачі типу Typhoon і французькі Mirage але й обертання турбогвинтових двигунів російського Ту-95 - стратегічного бомбардувальник, більш відомого за назвою «Ведмідь».

Наразі невідомо, коли саме проводили зйомку, але схожі інциденти регулярно відбуваються поблизу кордонів Європи. Західні експерти з оборони стверджують, що такої частоти провокацій з боку російської авіації не спостерігали ще з часів Холодної війни.

Нагадаємо, в середу, 18 лютого, військово-повітряні сили Великобританії знову піднімали винищувачі через появу двох російських бомбардувальників поблизу південного узбережжя Англії. Не виключено, що на відео зафіксований саме цей випадок.