НОВИНИ

Українська артилерія знищила 2 ворожі блокпости біля Саханки та Заїченка

Основні протистояння тривають в районі Саханки.

Українська артилерія знищила блокпости терористів поблизу Саханки та Заїченка, основні протистояння зараз тривають в районі Саханки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє громадська організація «Оборона Маріуполя».

«Українська артилерія нанесла нищівного удару по блокпостах терористичних угрупувань, які знаходилися поблизу селищ Саханка та Заїченко. На даний момент ці блокпости знищені», – йдеться у повідомленні.

«Зараз основне протистояння відбувається в районі Саханки. Операція зі звільнення українських земель від агресора триває», – йдеться на сторінці громадського об’єднання.

За інформацією «ОМ», незважаючи на поразку російсько-терористичних військ, продовжуються обстріли позицій сил АТО.

«Учора було здійснено 7 обстрілів», – зазначає «ОМ». За інформацією, 10 лютого бойовики стріляли мінометами, «Градами» та артилерією по Павлополю, Чермалику, Новоселівці, Миколаївці.

У повідомленні зазначається, що 10 лютого завдяки виконанню спеціальних заходів підрозділами ЗСУ, Національної гвардії України, полком спецпризначення «Азов» та підрозділом спецпризначення МВСУ були взяті під контроль кілька населених пунктів поблизу Маріуполя.

«Українські силовики за підтримки ЗСУ, успішно зачистили від бойовиків населені пункти Широкине, Павлополь, Лебединське та Піщевик. Зараз наші бійці утримують околиці цих населених пунктів»,  – інформує «ОМ».

Нагадаємо, 10 лютого у "Азові" заявили про початок наступу в сторону Новоазовська, взяття Павлополя та Широкиного.

Пізніше підтвердилася інформація про звільнення населених пунктів - Комінтерн, Лебединське, Бердянське, Павлополь, Широкине.

Як зазначалося, у ході наступу сил АТО під Маріуполем лінію фронту посунули на 20 км

Секретар РНБО Олександр Турчинов  зазначив, що наступ під Маріуполем забезпечив надійну оборону міста, під час наступу взято під контроль понад п'ять населених пунктів.