НОВИНИ

У "Азові" заявили про початок наступу в сторону Новоазовська

У батальойні заявляють про взяття Павлополя та Широкиного, однак підтвердити або спростувати таку інформацію з інших джерел наразі не вдалося.

У полку "Азов" заявили, що увійшли до населених пунктів Широкине та Павлополь і почали наступ у бік Новоазовська. Про це повідомили у прес-службі полку.

«Азов» пішов у наступ! Зранку полк «Азов» розпочав наступальну операцію в напрямку Новоазовська. Станом на 8:00 було зайнято н.п. Широкине. Висока інтенсивність ведення вогню. З обох боків застосовується зброя різного калібру. Ворог задіяв бронетехніку. Російська авіація тричі перелітала кордон, однак удару по наших силах не наносила. «Азов» розгортає наступ на Саханку», - повідомили на сторінці полку близько 8:30 10 лютого.

«Взято перший блокпост в напрямку Саханки. Противник відступає», - додали пізніше.

О 9:00 з’явилося повідомлення про взяття Павлополя, а також виклали фотографії бійців на фоні місцевої сільради.

«Звільнено Павлопіль. Починається штурм Октября», - зазначили у тексті.

Згідно з офіційними повідомленнями, Широкине та Павлополь розташовувалися у так званій нейтраній зоні між українськими силами та бойовиками. Водночас, за повідомленнями кореспондентів Тиждень.ua, станом на грудень 2014 року ці селища перебували під контролем бойовикиів.

У Штабі оборони Маріуполя журналістам Тиждень.ua не змогли підтвердити або спростувати інформацію про активність українських сил у сторону Павлополя та Широкиного.

«У нас немає такої інформації», - повідомили у прес-службі організації.

Місцеві ЗМІ о 9:40 повідомили, що українські сили звільнили Комінтернове.

Нагадаємо, за інформацією прес-центру АТО, бойовики 9 лютого зосередили головний удар на Дебальцевому.