НОВИНИ

У БПП хочуть дати Яремі "ще кілька місяців"

На думку голови фракції БПП Юрія Луценка, протягом останнього місяця Генпрокуратура працює ефективно.

У фракції "Блоку Петра Порошенка" вважають за доцільне дати можливість генпрокурору Віталію Яремі попрацювати ще кілька місяців. Про це заявив лідер фракції БПП Юрій Луценко.

"Я бачу, що депутати активно обговорюють це питання, хтось ставить підпис (під постановою за відставку Яреми – Ред.). Хтось відкликає. Я, наприклад, бачив сьогодні тих, хто підписується", - сказав Луценко, не уточнивши, про кого саме йдеться.

На запитання, чи є ймовірність, що питання відставки Яреми постане уже в п'ятницю, коли Рада заслуховуватиме інформацію від генпрокурора, Луценко не виключив цього, якщо до того моменту знайдуться 150 підписів під зверненням.

"Проте будьмо реалістами: йдеться ж не про шоу. І якщо є бажання зняти генпрокурора, підписів має бути набагато більше", – додав Луценко.

"Я, наприклад, бачу, що в останній місяць ГПУ працює ефективно. Лунають гучні справи. І я думаю, що треба дати генпрокурору ще кілька місяців попрацювати", – заявив лідер БПП.

Як повідомлялося, за словами голови парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгора Соболєва, станом на 28 січня у Раді зібрали 128 підписів за відставку Яреми.

Нагадаємо, депутати почали збір підписів щодо відставки Яреми 14 січня. Для розгляду питання відставки потрібно зібрати 150 голосів.