Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
28 грудня, 2014 18:18   ▪   Версія для друку

В проект бюджету заклали 20 млрд для Фонду гарантування вкладів — комітет ВР

Фонд гарантування підтримають, щоб забезпечити виплати вкладникам проблемних банків гарантованої законом суми - 200 тис. грн.

У проекті бюджету на 2015 рік передбачили 20 млрд гривень видатків для підтримки Фонду гарантування вкладів. Про це заявив народний депутат, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак.

«Поточний рік став доволі складним для банківського сектору. Станом на сьогодні налічується 20 банків, що знаходяться на ліквідації. У 19 банків введена тимчасова адміністрація. Запаси власних коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, які формували спільно всі банки, вичерпано», - наголосив депутат.

У грудні Національний банк вже надав Фонду кредитне фінансування на 9,95 млрд гривень.

У новому проекті бюджету передбачено 20 млрд грн видатків для підтримки Фонду гарантування вкладів, щоб забезпечити виплати вкладникам проблемних банків гарантованої законом суми - 200 000 грн. Окрім цього, за словами депутата, передбачено 36,5 млрд грн на додаткову капіталізацію комерційних банків державою.

Нагадаємо, станом на початок грудня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб мав в своєму розпорядженні перелік близько 10 банків-претендентів на введення тимчасових адміністрацій. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НБУ визнав неплатоспроможними три банки, з-поміж яких - банк сина Януковича.

Як відомо, раніше в Нацбанку заявляли, що за результатами проведеного стрес-тестування, загальні потреби української банківської системи в докапіталізації складають 66 млрд гривень.

 


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено