НОВИНИ

Суддю Волкову, яка відпустила Садовника, відсторонили від посади

Суддю відстронили на 2 місяці.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України на засіданні 26 грудня відсторонила від посади 9 суддів, зокрема суддю Світлану Волкову, яка звільнила з-під варти командира "Беркуту" Дмитра Садовника. Про це йдеться в повідомленні прес-служби комісії.

"На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, яке відбулося 26 грудня 2014 року, було прийнято рішення відсторонити від займаної посади 9 суддів на підставі клопотання Генерального прокурора України. У тому числі суддю Печерського районного суду міста Києва Світлану Волкову, яка звільнила з-під варти підсудного командира роти спеціального призначення ПМОП "Беркут" Дмитра Садівника", - йдеться в повідомленні.

Також у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності відсторонені від посади строком на 2 місяці ще 8 суддів.

Як повідомлялось, 19 вересня командир «Беркуту» Дмитро Садовник був звільнений Печерським судом з-під варти і відправлений під домашній арешт. Після цього він кілька разів не з’являвся на засідання Апеляційного суду щодо своєї справи, а 3 жовтня зник. Наразі місце перебування Садовника невідоме.

Відтак суддя Печерського райсуду Києва Світлана Волкова за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.375 ККУ, стала підозрюваною у справі про винесення нею завідомо неправосудної ухвали, що призвело до тяжких наслідків.

.