НОВИНИ

Левус: Ми проводимо диверсії на території РФ, але "візиток Яроша" не лишатимемо

Екс-заступник голови СБУ не планує афішувати диверсійну роботу Служби безпеки на ворожій території, проте не приховує, що вона проводиться.

На території РФ проводиться диверсійна робота СБУ, проте афішувати її не планують. Таку інформацію надав в інтерв’ю «Українському тижню» екс-заступник голови СБУ, депутат Ради VIII скликання Андрій Левус.

«Часто наші громадяни мають нагоду спостерігати її (диверсійну роботу СБУ - Ред.) на ворожій території. Однак ми не видаватимемо прес-релізів і не лишатимемо візитку Яроша», - сказав він.

Відповідаючи на питання про те, чи йдеться тільки про окуповану територію, або і про територію РФ, Левус уточнив: «Захоплені землі, Донбас – це саме собою. Там триває системна робота. Я кажу про інші терени, які теж у зоні наших геополітичних інтересів. Про території РФ».

Нагадаємо, в 2013 році Андрій Левус був керівником комендатури Самооборони Майдану. З 26 лютого до 24 листопада 2014 року - заступник голови Служби безпеки України. Андрій Левус пройшов у Верховну Раду за списком партії «Народний фронт».

Повний текст інтерв’ю читайте в черговому числі «Українського тижня», №51.