НОВИНИ

Очільника Укргазвидобування затримали в Києві

10 грудня Печерський райсуд обиратиме Костюку запобіжний захід.

У Києві затримали голову ПАТ "Укргазвидобування" Сергія Костюка. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Затримання відбулося в рамках спільної операції прокуратури міста Києва та СБУ неподалік головного офісу цієї компанії на вулиці Кудрявскій. 

10 грудня Печерський райсуд обиратиме Костюку запобіжний захід. Столична прокуратура наполягає на взятті підозрюваного під варту.

Як відомо, у березні поточного року між Укргазвидобуванням та приватною компанією, якій належить одна з найбільших в Україні мереж АЗС, укладено договір про поставку скрапленого газу. В результаті комерційна структура незаконно набула право на отримання майже 18 тис. тонн палива без попередньої оплати та за значно нижчою вартістю.

Дії посадових осіб ПАТ "Укргазвидобування" кваліфіковано як зловживання владою або службовим становищем.

Наразі проводяться заходи щодо встановлення місцезнаходження іншого підозрюваного.

Нагадаємо, наприкінці листопада Печерський районний суд Києва на прохання міської прокуратури дозволив взяти під варту голову найбільшого газодобувача в Упрокуракраїні держкомпанії «Укргазвидобування» Сергія Костюка і його заступника.

Правоохоронні структури не називають приватну компанію, проте сам Костюк у своєму інтерв'ю ЗМІ говорив, що паливо було продане компанії народного депутата Ігоря Єремєєва WOG.

«WOG на той момент і в тому обсязі дав нам найвигідніші умови навантаження. Крім того, він запропонував кращу ціну», - заявив голова «Укргазвидобування».

ПАТ «Укргазвидобування» - найбільша газодобувна компанія України. До складу «Укргазвидобування» входять 4 газопромислових управління: ГПУ «Шебелинкагазвидобування», ГПУ «Полтавагазвидобування», ГПУ «Харківгазвидобування» і ГПУ «Львівгазвидобування». 100% акцій компанії належить НАК «Нафтогаз України».