НОВИНИ

Наливайченко: головний підозрюваний у справі про розстріл Майдану перебуває у Севастополі

27 колишніх українських чиновників включені в базу міжнародного розшуку Інтерполу, і серед них є й Якименко.

Екс-керівник Служби безпеки України Олександр Якименко, який є головним підозрюваним у справі про розстріл Майдану, зараз перебуває у Севастополі. Про це заявив нинішній керівник відомства Валентин Наливайченко.

"У мене є порада для нього: брати квиток із Севастополя і їхати сюди, на Київ, поки є сполучення. Ми радимо так - брати квиток до Херсона, а потім електричкою", - сказав Наливайченко, розповідаючи про розслідування справи стосовно Якименка.

Наливайченко додав, що Якименко "повинен постати перед українським судом".

"Досить ходити Севастополем. Він постане перед українським судом", - сказав чиновник.

Як відомо, раніше Наливайченко заявляв, що матеріали щодо всіх підозрюваних у причетності до розстрілів в центрі Києва в лютому цього року вивчаються Генеральною прокуратурою України, а головним підозрюваним є Якименко.

За словами глави СБУ, екс-глава відомства втік з країни "разом з багатьма матеріалами, в тому числі про планування злочину щодо розстрілу людей в центрі Києва".

Також нагадаємо, що президент України Петро Порошенко повідомляв, що 27 колишніх українських чиновників включені в базу міжнародного розшуку Інтерполу, і серед них є й Якименко.