Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
14 жовтня, 2014 13:26   ▪   Версія для друку

Ще два виші передислоковані з Донбасу - в Суми та Кривий Ріг

Керівництво МВС прийняло рішення перевезти в безпечні регіони два відомчих університети - Донецький юридичний інститут та Луганський університет ім. Дідоренка.

Донецький юридичний інститут МВС України через військові дії на Донбасі рішенням керівництва МВС передислоковано у Кривий Ріг, а Луганський університет внутрішніх справ ім. Дідоренка – у Суми. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Повідомляється, що приміщення Донецького юридичного інституту були повністю захоплені незаконними озброєними формуваннями та знаходяться на території, непідконтрольній владі України. Наказом Міністерства від 30 вересня цього року ДЮІ МВС тимчасово передислоковано на базу Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. 

Подібна ситуація склалася й навколо Луганського державного університету ім. Е.О. Дідоренка. Наказом МВС від 6 жовтня цього року навчальний заклад передислоковано на базу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

За попередніми підрахунками, на зазначених вище базах буде навчатися близько однієї тисячі слухачів заочної форми навчання за державним замовленням, а також понад 1,5 тисяч студентів денної та заочної форм навчання за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб. 

Нагадаємо, 13 жовтня Луганський державний медичний університет прийняв рішення переїхати з Луганська в місто Рубіжне Луганської області.

Раніше з Луганська переїхали Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та Луганський національний університет імені Тараса Шевченка у Сєвєродонецьк та Старобільськ Луганської області відповідно. 

Крім того, Донецький національний університет перемістився у Вінницю.

Як повідомлялось, станом на серпень через бойові дії пошкодили 227 навчальних закладів Донбасу.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено