НОВИНИ

Ще два виші передислоковані з Донбасу - в Суми та Кривий Ріг

Керівництво МВС прийняло рішення перевезти в безпечні регіони два відомчих університети - Донецький юридичний інститут та Луганський університет ім. Дідоренка.

Донецький юридичний інститут МВС України через військові дії на Донбасі рішенням керівництва МВС передислоковано у Кривий Ріг, а Луганський університет внутрішніх справ ім. Дідоренка – у Суми. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Повідомляється, що приміщення Донецького юридичного інституту були повністю захоплені незаконними озброєними формуваннями та знаходяться на території, непідконтрольній владі України. Наказом Міністерства від 30 вересня цього року ДЮІ МВС тимчасово передислоковано на базу Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. 

Подібна ситуація склалася й навколо Луганського державного університету ім. Е.О. Дідоренка. Наказом МВС від 6 жовтня цього року навчальний заклад передислоковано на базу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

За попередніми підрахунками, на зазначених вище базах буде навчатися близько однієї тисячі слухачів заочної форми навчання за державним замовленням, а також понад 1,5 тисяч студентів денної та заочної форм навчання за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб. 

Нагадаємо, 13 жовтня Луганський державний медичний університет прийняв рішення переїхати з Луганська в місто Рубіжне Луганської області.

Раніше з Луганська переїхали Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та Луганський національний університет імені Тараса Шевченка у Сєвєродонецьк та Старобільськ Луганської області відповідно. 

Крім того, Донецький національний університет перемістився у Вінницю.

Як повідомлялось, станом на серпень через бойові дії пошкодили 227 навчальних закладів Донбасу.