НОВИНИ

Луганський медуніверситет переїхав у Рубіжне

Виконання обов'язків ректора вишу покладено на проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Іоффе.

Луганський державний медичний університет прийняв рішення переїхати з Луганська місто Рубіжне Луганської області. Про це повідомили в прес-службі Луганської обласної державної адміністрації.

"Для збереження матеріальної бази, викладацького колективу і безперервності педагогічного процесу, згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України, адміністрація і більшість професорсько-викладацького складу Луганського державного медичного університету переїхали в місто Рубіжне", - йдеться у повідомленні.

Виконання обов'язків ректора вишу покладено на проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Іоффе.

При цьому, до керівництва навчального закладу надходили пропозиції про переміщення вузу в інші регіони країни, зокрема, в Ужгород, але, за наполяганням голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, університет був залишений на території області.

Нагадаємо, раніше з Луганська переїхали Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та Луганський національний університет імені Тараса Шевченка у Сєвєродонецьк та Старобільськ Луганської області відповідно.

Крім того, Донецький національний університет перемістився у Вінницю.

Як повідомлялось, станом на серпень через бойові дії пошкодили 227 навчальних закладів Донбасу.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки дозволяє без відповідних документів зараховувати до навчальних закладів учнів, які проживали або проживають на території Донецької та Луганської областей.