НОВИНИ

Депутат зізнався, що заплатив $6 млн за "опозиційне" місце в Раді

За словами нардепа Ігора Скосара, він уклав угоду з Арсенієм Яценюком, Олександром Турчиновим та Миколою Мартиненком.

Народний депутат Ігор Скосар під час інтерв'ю телеканалу ZIK зізнався, що у 2012 році заплатив $6 млн за прохідне місце у списку Об'єднаної опозиції "Батьківщина" на парламентських виборах.

«Немає жодних таємниць. За місце у списку «Батьківщини» я заплатив гроші – $6 млн. Платив безпосередньо Миколі Мартиненку, який отримав «добро» від Яценюка і Турчинова: ті були присутні на переговорах при узгодженні суми. Гроші у кілька траншів відвозив у штаб «Фронту змін», – заявив Скосар.

За словами Ігоря Скосара, у нинішній склад парламенту через список Об'єднаної опозиції «Батьківщина» таким же чином, купивши місце, потрапили понад 15 депутатів.

Він додав, що кожен платив по-різному і подекуди суми перевищували $6 млн. Тож, за приблизними підрахунками, на торгівлі місцями партія заробила щонайменше $90 млн.

«Гроші платили великі, бо нам гарантували, що Верховну Раду не розпустять, адже немає на те законних підстав, і пʼять років депутатства – гарантовані», – додав нардеп.

«Тушками», за свідченнями Скосара, стали саме ті депутати, котрі отримали мандат завдяки тугому гаманцю.

Письмових та речових свідчень дачі хабара у Скосара немає.

Олександр Турчинов та Арсеній Яценюк наразі не прокоментували заяви депутата, а Микола Мартиненко відкинув усі звинувачення.

«Жодних $6 млн я ніколи в житті не отримував. Навіть три копійки не отримував. Взагалі я на дурниці не відповідаю», – сказав Мартиненко.

Нагадаємо, у квітні 2013 року Скосар вийшов з фракції "Батьківщини" у парламенті разом із Олегом Канівцем, Віталієм Немілостівим та Романом Стаднійчуком.