НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

В Одесі проукраїнські активісти пройшлися маршем навколо Куликового поля

Легкі тілесні ушкодження отримали двоє учасників маршу.

Близько 30 проукраїнських активістів пройшлися маршем навколо "замінованого" Куликового поля в Одесі. Про це повідомляє кореспондент Тиждень.uа.

Близько 14 години учасники запланованих польових навчань вирішили пройтися маршем навколо Куликового поля. Учасники акції тримають в руках українські прапори, частина з них одягнена у камуфляж. Вони скандують "Одна єдина соборна Україна!", "Слава нації!  Смерть ворогам!" і співають відому пісеньку про Путіна.

Перед маршем виникали сутички між проросійськими та проукраїнськими активістами. Зокрема, легкі тілесні ушкодження отримали двоє учасників маршу.

Згодом, аби не провокувати ситуацію, було вирішено пройтися маршем навколо Куликового поля і не заходити на його територію.

Водночас проросійські  активісти розташовуються навколо міліцейського очеплення. У руках вони тримають плакати з написами "Зупинимо русофобію у ЗМІ", "Ні війні!" тощо.

Як повідомлялося, 5 жовтня на Куликовому полі мали відбуватися польові навчання громадської організації "Самооборона Одеси", однак за кілька годин до початку проведення навчань з’явилася інформація про замінування Куликового поля.