НОВИНИ

У Запоріжжя доставили 87 тіл бійців, що загинули під Іловайськом

До моргу судово-медичної експертизи Запоріжжя за останні два дні доставлено 87 тіл бійців, загиблих під Іловайськом. Більшість із них - із добровольчих батальйонів. Про це повідомив заступник військового комісара Запорізької області Михайло Логвинов.

"За останні два дні надійшли 87 тіл військовослужбовців. Це різні військові частини і добровольчі батальйони, а також наші - 93 окрема механізована бригада, 51 механізована бригада. Але в основному добровольці", - повідомив Логвинов.

Він поінформував, що в обласному бюро судмедекспертизи тіла загиблих бійців проходять процедуру ідентифікації, а також встановлюється причина їх смерті.

Нагадаємо, раніше Логвинов повідомляв, що до Запоріжжя доправили тіла 50 загиблих під Іловайськом українських військових.

Як відомо, добровольчі батальйони, потрапивши в оточення противника під ловайськом,  неодноразово просили у командування підкріплення. Зокрема бронетехніку та важке озброєння. Втім, за словами бійців, потрібна підмога так і не надійшла.

В той же час, росіяни обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити військові.

Протягом кількох днів українським військовим вдається виходити невеликими групами. За неофіційними даними, під Іловайськом загинули близько 100 осіб, кілька сотень потрапили в полон.