НОВИНИ

Ротний "Дніпра-1": Новоазовськ зайняли російські війська

До Новоазовська увійшили російські війська, також можливий наступ на Волноваху та Маріуполь. Про це повідомили командир роти батальйону "Дніпро-1" Володимир Шилов та волонтер у зоні АТО Володимир Кочетков-Сукач.

"Нині Новоазовськ захоплений російськими військами, заблокований танками. Виїзд мешканцям з нього заборонено. На завтра, за повідомленнями російських військових, буде проводитися зачистка міста", – заявив Шилов.

Боєць додав, що інформацію йому надали силовики у зоні АТО.

"Джерело – один з моїх бійців. Він на блокпосту в Маріуполі. Також працівники міліції, які знаходилися в Новоазовську. Новоазовський райвідділок евакуйовано в Маріуполь, але склалася дивна річ: маріупольська міліція за наявністю зброї, яка зберігається на складі одного з райвідділків, – не озброєна", – додав Шилов.

Волонтер у зоні АТО Володимир Кочетков-Сукач підтвердив інформацію.

"Ми знаємо, що вони зайняли одну частину міста (Новоазовськ Ред.), фактично з іншого боку, через річку. Там перебувають наші частини. Поки що вони активно атакували в місті. Обстріли йшли постійно, але таких активних бойових дій у середині міста ще не було", – заявив він.

З його слів, велика колона військ рухається також у напрямку Волновахи, а у випадку повного оточення Новоазовська, удар можуть завдати по Маріуполю.

Нагадаємо, за інформацією у ЗМІ 27 серпня українські сили залишили Новоазовськ.

Також повідомлялося, що  російські війська окупували сім сіл поблизу Новоазовська.

Як відомо, військові РФ почали вторглися у південні райони Донеччини 25 серпня, а частина з них потрапила у полон.