"Сьогодні зранку було зафіксовано спробу російських військових під виглядом бойовиків з Донбасу організувати новий район збройного протистояння на півдні Донецької області. О 5:20 ранку в районі населених пунктів Щербак та Новоазовськ змішана колона бронетехніки у складі 10 танків, двох БМП та двох "Уралів" порушила державний кордон України. Прикордонники вступили в бій та викликали підкріплення", – йдеться у тексті.

За інформацією РНБО, основну частину колони зупинили вогнем.

"Просування основної частини ворожої техніки зупинено вогнем на рубежі Щербак-Маркине. Наразі траса Новоазовськ-Маріуполь перебуває під контролем сил АТО. З території Російської Федерації ведеться обстріл у напрямку Новоазовська", – додали у тексті.

Нагадаємо, 25 серпня повідомили про перетин кордону колоною військової техніки, яка рухається у напрямку Маріуполя. Пізніше це підтвердили комбат "Донбасу" Семен Семенченко та координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук. У прес-центрі АТО інформацію про перетин російською технікою кордону не підтвердили, але й не спростували.