НОВИНИ

Комбат "Донбасу": Російська техніка перетнула кордон під Новоазовськом

50 одиниць російської бронетехніки перетнули кордон у районі Новоазовська, а крім того, у цьому районі з Росії обстрілюють територію України. Про це повідомив командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко на сторінці у мережі Facebook з посиланням на Донецький прикордонний загін.

"За інформацією з Донецького прикордонного загону сьогодні вранці до 50 одиниць бронетехніки перетнуло кордон з РФ у районі Новоазовська. Також проводився артобстріл по нашій території. Частина техніки (до 40 одиниць) висунулася до району Маріуполя, частина рушила у сторону Кутейникове-Амвросіевка-Іловайськ", – написав Семенченко.

Водночас, він спростував інформацію про повномасштабне вторгнення російських військ.

"Ніяких жахливих боїв у районі Маріуполя станом на півгодини тому (близько 10:20) не було. Судячи з усього був вогневий контакт з розвідгрупою. Один поранений. Всі істерики з цього приводу – недоречні. Ніяких епічних боїв там не відбувається (у мене прямий зв'язок з командуванням сектора і 7 поранених в місцевій лікарні, які вже ходять і все бачать)", – додав комбат "Донбасу".

Пізніше інформацію частково підтвердив координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук.

"Сьогодні зранку колона російської військової техніки спробувала зробити прорив з території Росії в Україну в районі н.п. Новоазовськ. Завдяки оперативним діям українських підрозділів, колона була розчленована. Основну частину колони зупинили вогнем наших сил. Частина колони (попередньо - 10 БТР, два танки і два КамАЗи) продовжила рух углиб території України. Сили АТО починають дії з її знищення", – написав Тимчук.

Як відомо, у кількох ЗМІ повідомили, що 25 серпня близько 05:00 колона російських військ з бронетехнікою перетнула кордон у районі Новоазовська та рухається у сторону Маріуполя.

Також нагадаємо, що у прес-центрі АТО не підтвердили інформацію про перетин російською технікою кордону.