НОВИНИ

Сергій Тігіпко: Ахметов, безумовно, втратив владу на Донбасі

Олігарх Рінат Ахметов втратив владу на Донбасі. Про це в інтерв’ю "Українському тижню" заявив екс-регіонал Сергій Тігіпко.

"Я не відмовлятимуся, якщо до нас з ПР приходитимуть порядні і чесні люди. У партії було 1,5 млн людей. І було, образно кажучи, 10-12 керівників, які змогли використати цих людей у своїх особистих інтересах. Сказати, що 1,5 млн винні у тому, що відбувається,– просто нечесно. Так можна і про більшість країни сказати, яка проголосувала за Януковича. Якщо це нормальна людина – я з радістю бачитиму її поруч. Якщо це корупціонер, недостатньо патріотична людина – такі люди не потрібні", - розповів Тігіпко.

Відповідаючи на запитання щодо Михайла Чечетова та Олександра Єфремова, екс-регіонал заявив, що навряд чи ці люди захочуть будувати з ним нову партію.

"Не думаю, що вони прийдуть. А якщо б і прийшли, не думаю, що ми змогли б будувати спільну партію. На жаль, діалогу не буде. Точніше, просто не буде", - сказав Тігіпко.

Крім того, він заявив, що олігарх Рінат Ахметов втратив вплив на Донбасі.

"Безумовно, так. Певний час люди будуть розчаровані у владі. І доведеться більше працювати на Донецьк, на Луганськ, на Донбас в цілому, аби повернути довіру. Люди не винні, по них їде каток, страшно уявити, що вони переживають", - підсумував Тігіпко.

Детальніше читайте у черговому номері журналу "Український тиждень".