НОВИНИ

З Луганська евакуювали 120 пацієнтів психіатричної лікарні

В результаті спецоперації вдалося евакуювати 120 пацієнтів Луганської обласної психіатричної лікарні. Про це 14 серпня повідомили у прес-службі Луганської ОДА.

«В ніч з 12 на 13 серпня внаслідок спецоперації ми привезли 120 осіб – хворих з Луганської обласної клінічної психоневрологічної лікарні – і доставили в Сватівську психіатричну лікарню», – повідомила в.о. голови Луганської ОДА Ірина Веригіна.

У прес-службі зазначили, що Луганська ОДА щодня відправляє вантажівки з гуманітарною допомогою на звільнені від терористів території. За даними ОДА, з міста Сватове протягом останнього тижня направили українським військовим і мешканцям звільнених населених пунктів понад 100 тон гуманітарних вантажів.

Крім того, невеликими партіями допомогу направляють в Луганськ та Первомайськ. За словами Веригіної, великі вантажі привертають увагу терористів, тож машини з «гуманітаркою» часто обстрілюють та захоплюють бойовики.

Нагадаємо, за даними Луганської міськради від 13 серпня  ситуація у місті залишається критичною – немає світла, води, не працює мобільний і стаціонарний зв'язок.

Нагадаємо, раніше речник інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони України Андрій Лисенко заявив, що у Луганську виникла реальна загроза спалаху інфекційних захворювань та харчових токсикоінфекцій.