За його словами, сайт розблокують у найближчі години.

«Президентський сайт зазнав DDoS атаки, але оскільки сайт достатньо добре захищений, на подолання наслідків знадобиться не більше кількох годин», – зазначив Кукса.

Він уточнив, що зараз над відновленням роботи сайту працює команда реагування на надзвичайні комп’ютерні ситуації Державного центру захисту інформаційних телекомунікаційних систем.

«Існує відпрацьований алгоритм дій в таких ситуаціях. Потрібен лише деякий час, щоб згасити бот-атаку. Добратися до серверів хакери не можуть. У сайту є кілька дзеркал», – резюмував Кукса.

Як відомо, офіційний сайт президента є недоступним для відвідування протягом кількох годин. Відповідальність за блокування порталу вже взяла на себе група хакерів "КіберБеркут".

"Сьогодні ми, КіберБеркут і наша КіберАрмія, заблокували роботу сайту президента України Порошенка", – повідомляється на сайті хакерського угруповання.

Група КіберБеркут з'явилася після розформування спецпідрозділів міліції «Беркут». Раніше саме це угруповання створювало перешкоди в роботі ЦВК України шляхом пошкодження системи IFES напередодні виборів, тимчасово блокувало роботу сайтів МВС України і Генпрокуратури України, а також організовувало атаки на сайти НАТО.

Нагадаємо, раніше у РНБО заявили, що російські спецслужби створили фальшиву сторінку прес-центру антитерористичної операції у Facebook.