НОВИНИ

"Інформаційний опір": Росія обстрілює позиції сил АТО зі своєї території

Артилерійські обстріли позицій українських силовиків на прикордонних територіях здійснюють з Росії. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Російські Збройні сили здійснюють артилерійські обстріли позицій українських силовиків з прикордонних районів РФ. А також здійснюють окремі акції та операції на території України", – йдеться у повідомленні.

Крім того, Тимчук повідомив, що продовжують активне перекидання найманців та важкого озброєнні з Росії.

"Відмінною рисою нинішніх постачань зброї є те, що значна кількість укомплектована штатними екіпажами та бойовими розрахунками з числа російських військових... Таким чином мова йде про повноцінне російське вторгнення у Донбасі", – наголосив Тимчук.

"Раніше, на початку перемиря,силовики доповідали про "контроль над кордоном". Група "ІС" заявляла про протилежне (хоча ми й працюємо у тісній взаємодії з держструктурами, але впевнені, що не можна видавати бажане за дійсне, тим паче у такому принциповому питанні)", – додав Тимчук.

Як повідомлялося, 11 липня внаслідок артилерійського обстрілу позицій АТО під Зеленопіллям на Луганщині з боку російського кордону загинули щонайменше 19 українських військових.

Також нагадаємо, що 13 липня у РНБО заявили про прикриття російською артилерією переходу терористами українського кордону.