НОВИНИ

ЗМІ: У Донецьку почався бій за аеропорт

Станом на 12:30 у Донецьку ситуація напружена. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Донецького міського голови Олександра Лук'янченка.

У прес-службі зазначили, що за повідомленнями городян, в районі Донецького аеропорота чути вибухи, в небі над ним помітно літаки.

"Просимо мешканців будинків, розташованих поблизу аеропорту, не залишати межі своїх квартир, не підходити до вікон і не виходити на вулицю без крайньої потреби", - закликали у відомстві.

Водночас, як повідомляють місцеві ЗМІ, орієнтовно об 11:30 у Донецьку розпочався бій за аеропорт.

За словами мешканців Київського району, з боку сел.Жовтневе, яке прилягає до території аеропорту, лунають сильні вибухи.

"Імовірно почала працювати авіація. Принаймні, з боку Авдіївки жителі бачать і чують штурмові літаки", - зазначають журналісти.

Як раніше повідомлялося, терористи в ніч на 5 червня покинули Слов'янськ і прорвалися до Краматорська.

Водночас, "Інформаційний спротив" повідомив, що  угруповання терористів, яке прорвалося зі Слов'янська в Краматорськ, готується до подальшого прориву на Донецьк

Нагадаємо, у Донецькій та Луганській областях триває активна фаза антитерористичної операції.

Також нагадаємо, що 4 липня один із лідерів терористів Ігор Гіркін заявив, що постачання бойовиків зброєю та припасами наразі припинено.