НОВИНИ

Царьов сів на трон союзу "ЛНР" і "ДНР"

У Луганську 25 червня створено так званий Союз народних республік (СНР), до складу якого ввійшли визнані терористичними "ДНР" та "ЛНР". Тимчасову раду даного "об'єднання" очолив оголошений у розшук Генеральною прокуратурою депутат Олег Царьов (Партія Регіонів). Про це заявив сам Царьов на прес-конференції в Луганську, повідомляє інтернет-сайт "ЛНР".

За словами Царьова, він і ще 5 керівників «ЛНР» і «ДНР» створили "Союз народних республік" і ввійшли до тимчасової ради даного органу.

«Рада Союзу народних республік (Болотов, Карякін, Царьов, Губарєв, Пушилін і Бородай) розробила проект Конституції. Тут 20 статей. Необхідно створити Парламент Союзу народних республік. Він формується так: третина з представників обох республік, решта з депутатів місцевих рад, трудових колективів підприємств, установ й інших організацій. Парламент складається із 60 депутатів: 30 депутатів - від Донецького парламенту і 30 - від Луганського», - заявив Царьов.

Він додав, що Союз розширюватиметься.

«Нам дуже подобається назва Новоросія, але вона дуже велика для двох республік. Коли до нас приєднаються інші регіони південного сходу, то Союз народних республік, можливо, повернеться до цієї назви», - сказав регіонал.

Царьов також заявив, що не виключає можливості мирних переговорів з київською владою.

«На жодні компроміси з київською владою ми не йшли, і переговори ні до чого особливого не привели. Перемир'я не дотримується, але ми сподіваємося, що вдасться вийти на переговори, аби термін перемир'я було продовжено. Але винятково на умовах, яких хоче народ "ЛНР" і "ДНР", аби наші інтереси ніде не постраждали», - відзначив Царьов.

Він також повідомив, що в "ЛНР" і "ДНР" наразі скрутне фінансове становище, тому потрібно створювати власний "Нацбанк".

«Казначейство не працює, тому потрібно створювати Національний банк і брати управління на себе. Нацбанк краще робити спільний для двох республік. У бюджеті України скоро грошей не буде взагалі. Не платитимуться насамперед гроші в "ДНР" і "ЛНР" з Києва. Тому ми поспішаємо із створенням Нацбанку, аби всі гроші залишалися у нас. Ми запустимо всі бюджетоутворюючі підприємства, і їх податків вистачить для пенсій і соцвиплат. А комунальні послуги залишаються тут», - запевняє Царьов.

Він також додав, що в першу чергу, "Союз" вирішуватиме питання економіки, митні завдання, податкові, єдиної оборонної промисловості.