НОВИНИ

Екзит-пол: Мером Чернівців стане кандидат від "Батьківщини"

Мером Чернівців може стати представник ВО "Батьківщини" Олексій Каспрук. Про це свідчать результати екзит-полу, який проводили Чернівецька обласна організація товариства «Знання» України спільно з кафедрою соціології Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

Так Каспрук набрав 55,38% голосів виборців.

Згідно з даними опитування, друге місце серед кандидатів на посаду Чернівецького міського голови у Віталія Михайлішина (самовисуванець, екс-регіонал) – 16,27%, третє посів Олексій Коломієць (УДАР) – 9,05%, четверте – Петро Олексюк (самовисуванець), набравши 3,95%, п’яте – Віталій Мельничук (ВО «Свобода») – 3,24%.

Всього у виборах міського голови брали участь 14 кандидатів.

На президентських виборах у 204 окрузі, який охоплює місто Чернівці, перемагає Петро Порошенко, за якого віддали голоси 62,14% виборців, які були опитані на виході з виборчих дільниць.

На другому місці – Юлія Тимошенко, яка набрала 13,5% голосів.

За Олега Ляшка проголосували 9,18%, Анатолія Гриценка – 4,39%. Решта кандидатів набрали менше 2% голосів.

Під час екзит-полу було опитано 3822 респонденти, статична похибка вибірки з врахуванням дизайн-ефекту не перевищує 1,8%.

Нагадаємо, в Україні, крім позачергових виборів президента, пройшли ще вибори мерів.

Зокрема, своїх градоначальників вибирали Київ, Одеса, Херсон, Чернівці і Чернігів.

За даними екзит-полу студії "ШустерLive", у Києві переконливо перемагає Кличко.

На виборах мера в Одесі за Едуарда Гурвіца проголосувало 42,6 % виборців. 

А в Херсоні, за результатами опитування, перемогу на виборах мера Херсона здобув кандидат від ВО «Батьківщина» Володимир Миколаєнко.