Згідно з інформацією, в рамках цього кримінального провадження об’єднано та розслідуються наступні епізоди.

Зокрема, стосовно громадянина Количева, який в період березня-квітня 2014 року, за завданням іноземної розвідки, міг організувати участь мешканців Луганська у протестних заходах з подальшим захопленням приміщення УСБУ, а також незаконне переміщення з Росії через державний кордон України озброєних осіб для проведення масових заворушень. Наразі йому повідомлено про підозру, судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Також, у кримінальній справі досліджується факт утворення в Луганській області злочинної групи для проведення диверсій (вибухів з використанням саморобних вибухових речовин), спрямованих на масове знищення людей з метою ослаблення держави та дестабілізації суспільно-політичної ситуації під час проведення виборів президента України.

У цьому провадженні шести особам повідомлено про підозру, щодо п’яти - надано дозвіл на їх затримання та доставку до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді арешту.

Досліджується також факт незаконного призначення Івакіна міністром внутрішніх справ так званої "Луганської народної республіки".