Він зазначає, що "Великоновоселківський райвідділок узято під контроль, працівники після проведення профілактичної роботи приведені до повторної присяги на вірність Україні". За його словами, завтра разом з Народним ополченням міліція приступить до несення служби.

"Начальник міліції втік у невідомому напрямку. Звертаємося до міністра МВС з побажанням задовольнити вимоги місцевих жителів і замінити негідника, який особисто брав участь у зриві українського прапора, на патріота, який користуватиметься довірою городян", - написав Семенченко.

"Збитки, понесені райвідділком при штурмі, будуть компенсовані з каси батальйону. Також втікли місцеві депутати від Партії регіонів і голова районної ради на прізвисько "Шира". Місцевими жителями ці персонажі, як активні сепаратисти, оголошені в розшук. Український прапор піднято на флагштоку біля райради, прапор ДНР пішов на онучі. Завтра, після проведення заходів щодо зміцнення української влади в регіоні ми висуваємося в наступний район Донбасу", - пише він.

Згодом Семенченко також заявив, що терористи рушили на Великоновоселівку.

"Підтвердилася інформація про відправку колони з 30 автомашин та автобусів бойовиків ДНР на Великоновоселівку. Одночасно колона з бійців внутрішніх військ виведена з Донецька в напрямку Києва. Приймаю на себе відповідальність за вилучення зброї у Великоновоселківському райвідділку і озброєння бійців народного ополчення. Висуваємося назустріч колоні. Якщо перемога буде на нашому боці - після цього йдемо на Донецьк. Гопникам, чеченцям, продажним ментам - до швидкої зустрічі», - підсумував Семенченко. 

Як повідомялось, раніше Семенченко закликав патріотів України та Донбасу створювати групи протидії бандитам і зрадникам на місцях

«За нас нашу землю не захистить ніхто! Якщо ви одні й не знаєте людей у своєму місті - приїжджайте до нас - на місці скоординуємо. Добровольчий батальйон територіальної оборони Донецької області веде мобілізацію офіцерів запасу людей раніше служили в лавах ЗС України, людей не служили але бажаючих захистити Україну зараз. Не дайте обдурити себе заколисуючим телевізійним мантрам - інакше завтра ми прокинемося в іншій країні. Разом - переможемо. Слава Україні!», - наголосив командир батальону «Донбас».