Так, у номері №13 тижневика «Nie» (28 березня - 3 квітня 2014) вийшов текст про те, що МЗС Польщі під приводом студентського обміну запрошувало до поліцейського тренувального центру Легіоново 40-річних активістів «Правого сектору» із татуюваннями свастики.
 
Речник польського МЗС Марцін Войцеховський спростував цю інформацію і назвав її повністю видуманою. Також Войцеховський зазначив, що журналісти видання не спілкувалися із представниками міністерства, а всі цитати у тексті теж є видуманими. Представники центру Легіоново заявили, що жодних подібних навчань не проводилося, а інформація тижневика «Nie» не відповідає дійсності.
 
У наступному номері за 4-10 квітня тижневик заявив, що згаданий текст був першоквітневим жартом.
 
Натомість російські журналісти з «Вести.Ru» повідомили, що керівництво видання визнало цей текст жартом після того, як його почали обговорювати європейські ЗМІ. Публікацій цієї інформації у європейських ЗМІ знайти не вдалося.
 
Як відомо, тижневик «Nie» вже не вперше публікує брехню. У 2013 році теж в якості першоквітневого жарту були оприлюднені неіснуючі записи розмови прем'єр-міністра Дональда Туска під час матчу Польща-Україна у Варшаві. Тоді суд змусив редактора видання Єжи Урбана публічно вибачитися за публікацію неправди.

Нагадаємо, це вже не вперше російські ЗМІ ловлять на брехні та підтасовці фактів, пов'язаних із подіями в Україні.

Так, 22 квітня стало відомо, що нібито затриманий у Слов'янську активіст "Правого сектора" Віталій Ковальчук виявився актором російського телебачення.

Раніше російський телеканал Lifenews, який висвітлює події на сході України з позиції лояльності до сепаратистів та прихильників федералізації, завантажив відеосюжет про нібито атаку "Правого сектору" на блокпост сепаратистів у Слов'янську, яка відбулася 20 квітня, ще напередодні - 19 квітня.

Читайте також Російське ТБ продовжує брехати: "актор" у ролі праворадикала, і він же – у ролі жертви Правого сектору