НОВИНИ

ЦВК відмовила Дарту Вейдеру у реєстрації. Ним зацікавилось МВС

Центральна виборча комісія сьогодні, 3 квітня, на своєму засіданні відмовила першому заступнику глави інтернет-партії України Дарту Олексійовичу Вейдеру в реєстрації кандидатом в Президенти України. Про це повідомляє «РБК-Україна».

Відповідне рішення було ухвалене у зв'язку з сумнівністю і фальсифікацією деяких даних, наданих кандидатом в ЦВК, а також на підставі інших порушень при подачі документів.

Також повідомляється, що МВС вже відкрило кримінальну справу за фактом підробки.

Крім того, свою заяву в прокуратуру вирішив подати і сам Центрвиборчком.

"Могло здатися, що це безневинний жарт. Але за цей жарт хтось заплатив 2,5 млн грн. Хтось, кому вигідно перетворити вибори Президента України на фарс. Також варто врахувати і особливу увагу деяких російських ЗМІ до цієї історії", - прокоментував це рішення представник ЦВК Ігор Жиденко.

При цьому представник ЦВК запропонував Дарту Вейдеру не засмучуватись, а представити свою кандидатуру на вибори Президента Росії: "Там вже є зелені чоловічки і такий головнокомандувач буде до речі".

Таким чином, станом на 17:30 3 квітня кандидатами на пост Президента України зареєстровані 23 людини.

Всього ж до ЦВК надійшло 46 заявок на реєстрацію кандидатом в Президенти України, 23 з яких були відхилені. Серед основних причин: невідповідність необхідних і наданих документів, а також невнесення грошової застави в обсязі 2,5 млн грн.