НОВИНИ

Кличко не йде у президенти й підтримає Порошенка

Лідер партії УДАР Віталій Кличко не балотуватиметься у президенти. Про це він заявив на XI з’їзд партії, що проходить сьогодні.

„Я не йду в президенти, а підтримуватиму на виборах Петра Порошенка”, - про це на з’їзді партії заявив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що єдина можливість забезпечити єдність і високий рівень легітимності виборів - це висунення єдиного кандидата від демократичних сил.

“Ситуація вимагає консолідації та об'єднання зусиль заради єдності країни. Майбутній президент України повинен мати максимально можливий в нинішніх умовах рівень підтримки людей. Цього можна досягти, тільки якщо не розтягувати голоси між демократичними кандидатами”, - зазначив Віталій Кличко.

“Я завжди говорив: це повинен бути кандидат, який отримає найбільшу підтримку громадян, найвищі шанси на перемогу. Сьогодні таким кандидатом є Петро Порошенко. Ми стояли і боролися поруч на Майдані - і ми будемо пліч-о-пліч працювати і над перетворенням України, - відзначив лідер УДАРу.

Він висловив переконання, що якби інші демократичні сили підтримали єдиного кандидата, перемога була б отримана вже в першому турі. 

Тим часом сам Порошенко заявив, що відчуває себе в лавах партії УДАР, „як удома”.

У партії УДАР заявили, що в Одесі підтримають кандидатуру на пост мера міста Едуарда Гурвіца. 

Нагадаємо, раніше лідер УДАРу Віталій Кличко заявив, що планує брати участь у виборах президента у травні, але може підтримати кандидатуру Петра Порошенка у другому турі. 

Як відомо, 25 травня в Україні відбудуться вибори президента

Згідно з результатами соцопитувань майже 84% виборців готові або скоріше готові брати участь у волевиявленні на виборах президента України.