НОВИНИ

Посол Росії в ЄС запевняє, що російських військ у Криму немає

Ніяких російських військ в Криму немає. Про це і інтерв’ю "Євроньюз" заявив посол РФ при ЄС Владімір Чіжов.

"Ніяких військ там немає, в усякому разі, російських військ. Міжнародний аеропорт Сімферополя працює у штатному режимі. Вважаю, що військовий аеродором Бельбек також працює нормально", - сказав Чіжов.

На питання, чому сформовані загони самооборони, він пригадав події 1992 року, коли до Криму прибув з Києва так званий "Поїзд дружби" з «правими радикалами».

"До них дійшли чутки про погрози направити сюди черговий "Поїзд дружби" з озброєними прихильниками київського майдану, і зрозуміло, що люди стривожені", - пояснив представник Росії в ЄС.

Він також прокоментував заклики Білого дому до Москви утримуватися від збройного втручання у справи України .

"США, у яких вже стало традицією втручатися в справи інших країн і посилати всюди свої війська, судять, я б сказав, по собі. Але це не той випадок, питання про втручання Росії не стоїть. А от у самій Росії багато хто дивується, чому російська влада не діє," - зазначив Чіжов.

Як повідомлялось, джерела з військових кіл Севастополя запевняють, що за останні дні з Росії до Криму перекинуто більше 6 тисяч бійців військ спеціального призначення. Підрозділи розосереджені в різних районах Криму і Севастополя.

Тим часом, голова Ради міністрів АРК Сергій Аксьонов перепідпорядкував собі ГУМВС, ГУСБУ, ГУМНС, флот України, прикордонників та податкову.

Також Аксьонов звернувся до Владіміра Путіна для надання допомоги у відновленні спокою на території Криму.

В адміністрації Путіна запевнили, що не залишать без уваги звернення Аксьонова.