НОВИНИ

Андрій Дзиндзя: В Україні із СІЗО можна вийти або за гроші або за дзвінком можновладця

В Україні не працює система судів, прокуратури, міліції. Якщо людина потрапляє до слідчого ізолятора, звідти можна вийти лише тоді, якщо заплатиш гроші. Про це в інтерв’ю «Українському тижню» заявив активіст і журналіст «Дорожнього контролю» Андрій Дзиндзя.

«Я оптиміст за натурою. І коли опинився в СІЗО, ще мав якусь надію на Феміду, на справедливість. Але потім поспілкувався на Лук’янівці з людьми, яких звинувачують у тих чи інших злочинах, і мене як холодною водою облили. Якщо потрапляєш до слідчого ізолятора, звідти можна вийти лише тоді, якщо заплатиш гроші. А ще за допомогою дзвінка якогось можновладця, чинуші... Або за допомогою спеціального закону! Інших шляхів на волю немає. Щоб чесно тебе засудили чи виправдали та випустили – такого немає. Виправдальних вироків немає!», - розповів Дзиндзя.

Він наголосив, що у країні потрібно докорінно змінювати все: «За своє дуже коротке правління Віктор Янукович відкинув нас до сталінських часів. У нас не працюють ані суди, ані прокуратура, ані міліція».

«Мені соромно за нашу країну. Тут для того, щоб випустити на волю людину, яка ні в чому не винна, потрібно створювати якийсь спеціальний закон. Іноземці сміються. А мені соромно, дуже соромно...», - сказав Дзиндзя.

Інтерв’ю з Андрієм Дзиндзею читайте у № 6 «Українського тижня».