НОВИНИ

У Дніпропетровську затриманий активістами тітушко зізнався, що їх найняли бити людей за 100 грн

Тітушкам, які вчора в Дніпропетровську стріляли по учасниках віче з травматичної зброї, обіцяли заплатити по 100 гривень. Про це повідомив один з найманців режиму, якого зловили активісти.

Раніше в інтернеті з'явилося інше відео, на якому озброєні палицями і бітами тітушки і працівники міліції перебувають разом в будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

За інформацією автора ролика, відео було знято перед нападом на учасників акції протесту, які вимагали відставки губернатора і які висловили солідарність з київським Майданом.

На відео десятки молодих людей з жовтими стрічками на рукавах готуються вийти на вулицю до людей. В руках у тітушок, крім кийків, були щити силовиків.

Незабаром після виходу тітушок  на вулицю почалися бійки, в яких отримали поранення декілька осіб.

Нагадаємо, 26 січня в результаті протистояння учасників Народного віче, міліції й «тітушок» біля стін Дніпропетровської обласної державної адміністрації постраждали 10 осіб, четверо госпіталізовані. 

Тим часом організатори місцевого Майдану назвали штурм облдержадміністрації провокацією з боку влади, закликавши жителів міста «не брати участі у провокаціях, пов`язаних з так званим штурмом ОДА та інших «постановочних спектаклях», організованих групами провокаторів, частина з яких – немісцеві жителі». 

27 січня Бабушкінський районний суд Дніпропетровська постановив залишити на 2 місяці під вартою 15 активістів.