НОВИНИ

Активісти: Штурм Дніпропетровської ОДА – провокація з боку влади

У Дніпропетровську організатори місцевого Майдану назвали штурм облдержадміністрації провокацією з боку влади, закликавши жителів міста «не брати участі у провокаціях, пов`язаних з так званим штурмом ОДА та інших «постановочних спектаклях», організованих групами провокаторів, частина з яких немісцеві жителі». Про це йдеться у зверненні до жителів міста.

«Координаційна Рада дніпропетровського Євромайдану підтримує мирні акції громадянської непокори. Також вважає акції з бойкоту товарів і бізнесу «регіоналів», як і акції із закликом виходити з Партії регіонів ефективними і необхідними» , - йдеться у зверненні організаторів Майдану в Дніпропетровську.

Як розповів журналістам організатор місцевого Майдану Віктор Романенко, Майдан в суботу ухвалив рішення не проводити народне віче на неділю, тому що в цей день відбувалися похорони загиблого в Києві активіста Сергія Нігояна. Однак, за його словами, невідомі подали заявку на проведення Народного віче і повели людей на штурм ОДА.

Романенко зазначив, що серед учасників штурму ОДА було багато молодих людей , які «раніше ніколи на Майдан не приходили».

«Це невідома молодь. Їх просто використовують», - сказав Романенко.

Нагадаємо, що в Дніпропетровську в результаті протистояння учасників Народного віче, міліції та «тітушок» біля стін Дніпропетровської обласної державної адміністрації постраждало 10 осіб, четверо госпіталізовані. Також відомо про затримання 14 осіб.