Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика

Український тиждень № 16 (492) від 20 квітня

Зміст номеру:
Політики заплутались у власних інтригах, реформи не відбуваються, а державі бракує стратегії розвитку. Припускаю, що відшукати банальніше речення в журналістському тексті складно. Ця теза майже завжди відповідає політичній ситуації і характеризує владу. Тому й перетворилася на шаблон.
Андрій Голуб
Політика
У квітні 1989 року я ледь зводив кінці з кінцями, працюючи журналістом-фрилансером у Празі. Той час здавався складним, а часто й страхітливим.
Едвард Лукас
Авторські колонки
У ці дні виповнюється три роки від початку українсько-російського протистояння на Донбасі. 12 квітня до Слов’янська увійшло угруповання диверсантів під командуванням працівника ФСБ Іґоря Стрєлкова-Ґіркіна, яке до цього брало участь в анексії Кримського півострова.
Денис Казанський
Суспільство
Під час 10-го Київського безпекового форуму Тиждень поспілкувався зі співголовою Міжпарламентської ради Україна — НАТО про поточний стан діалогу між Альянсом та нашою країною, майбутнє євроатлантичної системи безпеки та російську пропаганду.
Юрій Лапаєв
Політика
Середній клас, середній клас... Для всіх, хто думає про долю демократії в Україні, перспективи нормального, розвиненого, а не звірячого капіталізму, сталий розвиток і точку неповернення на шляху до них, це словосполучення немов мантра, заклинання, молитва.
Юрій Макаров
Авторські колонки
Посідаючи важливе місце в соціально-економічній структурі сучасної України, середній клас лишається об’єктом у політичній боротьбі олігархів
Олександр Крамар
Економіка
Чому середній клас не стає соціально-економічною основою України
Любомир Шавалюк
Економіка
Екс-комбат «Дніпра-1» про українізацію, війну та відмінність від Росії
Інна Корнелюк
Суспільство
Як війна впливає на довкілля найбільш індустріалізованого регіону
Єлизавета Гончарова
Суспільство
Як нинішні виклики змінюють засади Євросоюзу і трансатлантичної спільноти
Пьотр Бурас
Світ
Економічне зростання європейських виборців більше не цікавить
The Economist
Економіка
Три прохідні кандидати в президенти Франції готові скасувати санкції проти Росії, попри анексію Криму та загарбницьку війну на Донбасі
Алла Лазарева
Світ
Населення Східної Німеччини зменшується. Зі схожими проблемами в майбутньому зіткнеться й решта країни, а також великі регіони Європи
The Economist
Світ
На іранського президента-реформатора чекають важкі перевибори
The Economist
Світ
Мій перехід на українську наразі не закінчено. Понад те, я ще не знаю, чи готова буду дійти до кінця. Але завжди пам’ятаю, що на цій доріжці важливо робити принаймні маленькі кроки. Не зупиняючись, день за днем.
Олена Кухар
Авторські колонки
У Празі, столиці Чехії, з’явився російськомовний телеканал «Настоящее время». Він транслюється в країнах колишнього Радянського Союзу та кількох інших, де масово проживають російськомовні спільноти, як-от Ізраїль, Іспанія чи Німеччина. Мета нового проекту — покласти край одноосібному пануванню Кремля в російськомовному медіа-просторі, створивши певну альтернативу та опозицію телеканалам на кшталт Russia Today.
Ярослав Пешек
Авторські колонки
Чому його економічна модель виявилася провальною
Станіслав Кульчицький
Історія
Хто був першою у світі феміністкою, нікому достовірно не відомо. Є різні думки щодо цього. У Європі офіційно такою вважається француженка Софі де Кондорсе, дружина знаного математика Ніколя де Кондорсе, що загинув під час революційного терору.
Катерина Барабаш
Суспільство
Улітку 2014-го моєму синові було півтора року. Неабиякий вік. Він майже не розмовляв тоді.
Вікторія Малишева
Суспільство
Окрім цілодобового масиву пропагандистської інформації на телебаченні та в інших ЗМІ (з розповідями про успіхи «республіканської» економіки, про «нацистів» та святих Романових) в окупації стала помітна ще й активна робота з місцевими жителями.
Станіслав Васін
Суспільство
У дитинстві я любив випити склян­­ку газованої води з вуличного автомата, найкраще з малиновим сиропом.
ОНУХ
Авторські колонки

Спеціальні випуски
№ 5 (5)
від 26 червня
№ 4 (4)
від 19 вересня, 2016
№ 3 (3)
від 17 жовтня, 2014
24-а Перська сатрапія в історії України № 3 (3)
від 10 жовтня, 2013
Правда про походження українців № 16 (233)
від 19 квітня, 2013
Правда про походження української мови № 2 (2)
від 4 жовтня, 2012
Катинська трагедія: український вимір / Спільний проект Польського інституту та "Українського Тижня" № 1 (1)
від 28 вересня, 2012
20 років поневірянь нації без еліти № 33 (198)
від 24 вересня, 2012
Контрапункт № 2 (2)
від 30 серпня, 2011
Маніфест підприємця № 1 (1)
від 30 серпня, 2011
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS

Матеріали, позначені як "Новини компаній" розміщуються на правах реклами. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.